Wracamy!

Kilka tygodni temu miał miejsce pożar dużej serwerowni w Strasburgu. Niestety wśród tysięcy serwerów, które wtedy spłonęły, był również serwer obsługujący m.in. naszą stronę. Co gorsza, mimo że miałem świadomość że firma hostująca serwer nie zapewnia kopii zapasowej danych, sam o to nie zadbałem – a dokładniej, ostatnia kopia zapasowa jaką udało mi się znaleźć jest sprzed 3 lat (konkretnie z kwietnia 2018).

Cóż, dla mnie jest to oczywiście nauczka na przyszłość i pozostaje mi tylko przeprosić za utratę danych. Na szczęście wpisy z lat 2018 i 2019 prawdopodobnie uda się odtworzyć inną drogą (korzystając z serwisu WebArchive) – będę je tutaj stopniowo dodawać. To co straciliśmy raczej bezpowrotnie to wpisy z roku 2020 – ale to był taki rok, że dużej straty nie będzie.

Obecnie wszystkie wpisy na stronie (oprócz tego) pochodzą właśnie z kwietnia 2018, część może być nadal aktualna, ale jeżeli zauważycie że coś należałoby zmienić to skontaktujcie się ze mną, Marcinem albo Wojtkiem. Podobnie, w tym momencie nie działa kamerka, powinienem być w stanie przywrócić jej funkcjonalność w ciągu kilku, góra kilkunastu dni.

Ten wpis został opublikowany w kategorii organizacyjne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.