Ruszamy z nowym sezonem 2021

W dniu dzisiejszym tj. 06-05-2021 rozpoczynamy oficjalnie nowy sezon tenisowy 2021. Można już rezerwować korty (dostęp po opłaceniu składki). W tym roku na każdym korcie zamontowane zostały plastikowe linie, w związku z tym poniżej kilka ogólnych zasad postępowania:

1. Zwracamy uwagę na odpowiednie obuwie na korty ziemne (najlepiej w tzw. jodełkę).

2. W słoneczne dni często polewamy kort, jednak nie doprowadzając do powstawania kałuż,

3. Wyrównywanie kortów w trakcie oraz po zakończeniu gry przy użyciu niebieskiej szczotki (kort suchy) lub deski z siatką (kort wilgotny) – używając deski uważamy aby nie zahaczyć linii, grozi to jej wyrwaniem,

4. Nie wchodzimy na kort gdy po opadach pojawią się kałuże, nie ściągamy wody szczotką, nie podsypujemy mączką, czekamy na pełne wyschnięcie kortów !!!!

5. Walcowanie oraz podsypywanie kortów jest zabronione.

6.Wejście na korty przez Orlik lub od ul. Parkowej przez stadion BKS (po bieżni do bramy technicznej kortów na wysokości kortu nr 3, tego najbliżej potoku Babica).

7. Dbamy o porządek w szatni i otoczeniu kortów. Jako Towarzystwo nie mamy podpisanej umowy na wywóz śmieci, dlatego wszelkie odpady komunalne (butelki po napojach, pozostałości po posiłkach, itp) zabieramy ze sobą.

Ten wpis został opublikowany w kategorii organizacyjne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.